TJ Lokomotiva Louky

Přátelský z., So 07.03 13:00

TJ Bystřice

A týmu začala příprava výhrami v Těšíně

Naši muži zahájili přípravu na jarní záchranářskou část sezony dvěma výhrami na zimním turnaji v Českém Těšíně.

TJ Bystřice - TJ Sokol Hnojník 5:3 (3:0)

Statistiky a sestavu ze zápasu najdete zde.

Komentář k duelu:

V prvním utkání na tradičním zimním turnaji na umělé trávě v Českém Těšíně se náš tým postavil lídrovi 1.B třídy sk. C, Hnojníku. Duel se nesl v jednoznačném duchu a již po úvodní desetiminutovce byl prakticky rozhodnut. Hned ve druhé minutě zafungovala spolupráce našich středových hráčů, když Kantor našel přesnou přihrávkou Barona a ten otevřel skóre duelu již ve druhé minutě. Jen o tři minuty později se prosadil i asistent u první branky. Nová akvizice klubu, Jiří Pilch potáhl míč po levé straně a přihrál přesně Kantorovi, který se osmi metrů nemýlil. Ještě neskončila ani první desetiminutovka a bylo to o tři branky, po levé straně opět utekl Pilch a jeho centr si tentokrát srazili hráči Hnojníku do vlastní branky. Zbytek poločasu se hrál v podobném duchu jako úvodních deset minut, kontrolovali jsme míč, po stranách se dostávali za obranu soupeře a jediná výjimka byla ta, že již žádná šance neskončila brankou.

Vstup do druhé půle byl opět parádní a opět u toho byl Pilch, který svým dalším centrem z levé strany našel Králíčka a ten se v dobré pozici nemýlil. Poté však již přišlo na řadu lehké uspokojení, obměna sestavy a skórovat se povedlo i hostům, když se v průběhu osmi minut dvakrát prosadil Ganczarzyk. Hosté se i poté dostávali do naší otevřené obrany, když si každý chtěl zaútočit, do zajímavých brejků, využili však až jeden z nich pět minut před koncem. Ještě předtím se po další příhrávce prosadil opět Králíček a utkání tak nakonec skončilo naší zaslouženou výhrou 5:3.

TJ Bystřice - TJ Slovan Horní Žukov 5:1 (4:1)