TJ Bystřice
TJ Lokomotiva Louky

Přátelský z., So 07.03 13:00

TJ Bystřice4
TJ Lokomotiva Louky1

FK Fotbal Třinec U19

Přátelský z., So 07.03 12:00

TJ Bystřice2
FK Fotbal Třinec U195

SC Smilovice

Přátelský z., So 29.02 11:00

TJ Bystřice3
SC Smilovice3

TJ Oldřichovice

Přátelský z., Út 25.02 18:00

TJ Bystřice8
TJ Oldřichovice2

LKS Goleszów

Přátelský z., So 22.02 09:00

TJ Bystřice5
LKS Goleszów2

Skalité

Přátelský z., Ne 16.02 14:00

TJ Bystřice2
Skalité0

TJ Milíkov

Přátelský z., So 15.02 11:00

TJ Bystřice0
TJ Milíkov5

Fotbal Písek

Přátelský z., So 08.02 13:00

TJ Bystřice6
Fotbal Písek1

TJ Slovan Horní Žukov

Přátelský z., So 01.02 15:00

TJ Bystřice5
TJ Slovan Horní Žukov..1

TJ Sokol Hnojník

Přátelský z., So 25.01 15:00

TJ Bystřice5
TJ Sokol Hnojník3

TJ Břidličná

27. kolo, Ne 31.05 17:00

TJ Bystřice
TJ Břidličná

FK Český Těšín

29. kolo, Ne 14.06 17:00

TJ Bystřice
FK Český Těšín

A týmu začala příprava výhrami v Těšíně

A týmu začala příprava výhrami v Těšíně

Naši muži zahájili přípravu na jarní záchranářskou část sezony dvěma výhrami na zimním turnaji v Českém Těšíně.

TJ Bystřice - TJ Sokol Hnojník 5:3 (3:0)

Statistiky a sestavu ze zápasu najdete zde.

Komentář k duelu: 

V prvním utkání na tradičním zimním turnaji na umělé trávě v Českém Těšíně se náš tým postavil lídrovi 1.B třídy sk. C, Hnojníku. Duel se nesl v jednoznačném duchu a již po úvodní desetiminutovce byl prakticky rozhodnut. Hned ve druhé minutě zafungovala spolupráce našich středových hráčů, když Kantor našel přesnou přihrávkou Barona a ten otevřel skóre duelu již ve druhé minutě. Jen o tři minuty později se prosadil i asistent u první branky. Nová akvizice klubu, Jiří Pilch potáhl míč po levé straně a přihrál přesně Kantorovi, který se osmi metrů nemýlil. Ještě neskončila ani první desetiminutovka a bylo to o tři branky, po levé straně opět utekl Pilch a jeho centr si tentokrát srazili hráči Hnojníku do vlastní branky. Zbytek poločasu se hrál v podobném duchu jako úvodních deset minut, kontrolovali jsme míč, po stranách se dostávali za obranu soupeře a jediná výjimka byla ta, že již žádná šance neskončila brankou. 

Vstup do druhé půle byl opět parádní a opět u toho byl Pilch, který svým dalším centrem z levé strany našel Králíčka a ten se v dobré pozici nemýlil. Poté však již přišlo na řadu lehké uspokojení, obměna sestavy a skórovat se povedlo i hostům, když se v průběhu osmi minut dvakrát prosadil Ganczarzyk. Hosté se i poté dostávali do naší otevřené obrany, když si každý chtěl zaútočit, do zajímavých brejků, využili však až jeden z nich pět minut před koncem. Ještě předtím se po další příhrávce prosadil opět Králíček a utkání tak nakonec skončilo naší zaslouženou výhrou 5:3.

TJ Bystřice - TJ Slovan Horní Žukov 5:1 (4:1)

Statistiky a sestavu ze zápasu najdete zde. 

Komentář k duelu: 

I ve druhém utkání turnaje, proti Hornímu Žukovu, se nám velice dobře povedl začátek a opět jsme v něm prakticky rozhodli duel. 

Již ve třetí minutě rozehrával rohový kop Ivan Martinčík nakrátko s Alešem Liberdou, ten mu míč vrátil a náš kapitán poslal na branku střílený centr, který krásně zapadl do branky na zadní tyči. V sedmé minutě to bylo již o branky dvě, Marosz utekl soupeřům po pravé straně, přihrál míč číhajícímu Nogovi, který brankáři nasadil kličku a uklidil míč do prázdné branky. Soupeř se v první půli dostal do dvou dobrých příležitostí po zaváhaní našich hráčů v rozehrávce, případně po standartních situacích, ale brankáře Kreželoka prostřelit nedokázali. A tak po dvaceti minutách mohl přidat druhou branku v zápase Noga jenž využil výborné přihrávky Buryana. Hostům se povedlo snížit po půlhodině hry, kdy se dostali za naší obranu na levé straně a následný centr před branku uklidil do sítě Balcar. Chvíli nato však Pilch opět utekl obráncům soupeře a naservíroval míč Nogovi, ten tak uzavřel hattrick. Bohužel další obrovské šance našeho týmu ať už v podání Nogy, Kiszi nebo dalších hráčů zůstávaly dlouho neproměněny. Ve druhé půli se po sólu Rusze prosadil již jen Pilch, který tak uzavřel skóre duelu i když jsme po herecké etudě Liberdy museli dohrávat v deseti lidech. 

Rozpis všech přípravných zápasu pro zimu 2019/2020 najdete pod tímto odkazem.

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 4912
Posledních 30 dnů: 68 | Posledních 7 dnů: 25 | Poslední den: 2

© 2020 TJ Bystřice | Všechna práva vyhrazena | Xabi18@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne